Follow Us On Twitter Join Us On Facebook Follow Us On Instagram Watch our YouTube channel

Football Master

Match Betting

  • Home   Draw   Away  
  • 13/8
    Newcastle United
    14/5
    Tottenham Hotspur
    11/8
    12:30 Sat
  • 1/3
    Leeds United
    19/5
    Blackburn Rovers
    15/2
    12:30 Sat
  • 4/9
    Haverfordwest County
    11/4
    Colwyn Bay
    11/2
    12:45 Sat
  • 12/1
    Cardiff Met
    8/1
    The New Saints
    1/12
    14:30 Sat
  • 19/20
    Newtown AFC
    3/1
    Caernarfon Town
    15/8
    14:30 Sat
  • 6/5
    Barry Town United
    12/5
    Aberystwyth Town
    7/4
    14:30 Sat
  • 4/9
    Brentford
    7/2
    Sheffield United
    11/2
    15:00 Sat
  • 9/4
    Burnley
    11/4
    Brighton & Hove Alb'
    21/20
    15:00 Sat
  • 1/12
    Manchester City
    10/1
    Luton Town
    20/1
    15:00 Sat
  • 6/5
    Nottingham Forest
    12/5
    Wolverhampton Wan'
    11/5
    15:00 Sat
  • 15/8
    Birmingham City
    12/5
    Coventry City
    13/10
    15:00 Sat
  • 7/5
    Bristol City
    2/1
    Huddersfield Town
    21/10
    15:00 Sat
  • 21/20
    Hull City
    23/10
    QPR
    5/2
    15:00 Sat
  • 4/5
    Ipswich Town
    11/4
    Middlesbrough
    3/1
    15:00 Sat
  • 5/6
    Millwall
    9/4
    Cardiff City
    7/2
    15:00 Sat
  • 2/1
    Preston North End
    9/4
    Norwich City
    13/10
    15:00 Sat
  • 13/8
    Sheffield Wednesday
    2/1
    Stoke City
    9/5
    15:00 Sat
  • 2/5
    Southampton
    19/5
    Watford
    11/2
    15:00 Sat
  • 4/11
    Swansea City
    7/2
    Rotherham United
    15/2
    15:00 Sat
  • 5/6
    West Bromwich Alb'
    12/5
    Sunderland
    10/3
    15:00 Sat
  • 17/20
    Barnsley
    13/5
    Reading
    14/5
    15:00 Sat
  • 6/5
    Bolton Wanderers
    23/10
    Portsmouth
    21/10
    15:00 Sat
  • 7/4
    Cambridge United
    23/10
    Charlton Athletic
    7/5
    15:00 Sat
  • 10/3
    Carlisle United
    11/4
    Blackpool
    7/10
    15:00 Sat
  • 23/20
    Cheltenham Town
    9/4
    Bristol Rovers
    9/4
    15:00 Sat
  • 8/15
    Derby County
    3/1
    Leyton Orient
    9/2
    15:00 Sat
  • Evs
    Fleetwood Town
    12/5
    Northampton Town
    5/2
    15:00 Sat
  • 4/6
    Lincoln City
    14/5
    Wigan Athletic
    7/2
    15:00 Sat
  • 7/4
    Oxford United
    5/2
    Peterborough United
    13/10
    15:00 Sat
  • 11/10
    Port Vale
    23/10
    Exeter City
    23/10
    15:00 Sat
  • 9/5
    Shrewsbury Town
    21/10
    Wycombe Wanderers
    6/4
    15:00 Sat
  • 8/15
    Stevenage
    14/5
    Burton Albion
    5/1
    15:00 Sat
  • 6/5
    Crawley Town
    23/10
    Colchester United
    21/10
    15:00 Sat
  • 6/5
    Crewe Alexandra
    23/10
    Grimsby Town
    21/10
    15:00 Sat
  • 8/11
    Doncaster Rovers
    11/4
    Accrington Stanley
    16/5
    15:00 Sat
  • 6/4
    Gillingham
    23/10
    Barrow
    13/8
    15:00 Sat
  • 8/5
    Harrogate Town
    11/5
    Sutton United
    8/5
    15:00 Sat
  • 6/4
    Milton Keynes Dons
    23/10
    Mansfield Town
    13/8
    15:00 Sat
  • 7/4
    Newport County
    5/2
    Tranmere Rovers
    13/10
    15:00 Sat
  • 6/4
    Salford City
    23/10
    Bradford City
    13/8
    15:00 Sat
  • 2/7
    Stockport County
    9/2
    Morecambe
    7/1
    15:00 Sat
  • 13/8
    Swindon Town
    5/2
    AFC Wimbledon
    7/5
    15:00 Sat
  • 21/20
    Walsall
    5/2
    Notts County
    9/4
    15:00 Sat
  • 4/11
    Wrexham AFC
    19/5
    Forest Green Rovers
    6/1
    15:00 Sat
  • 21/20
    Aberdeen
    12/5
    Dundee
    12/5
    15:00 Sat
  • 2/11
    Celtic
    11/2
    St Mirren
    12/1
    15:00 Sat
  • 4/11
    Hearts
    4/1
    Livingston
    6/1
    15:00 Sat
  • 13/8
    Motherwell
    12/5
    Hibernian
    6/4
    15:00 Sat
  • 11/4
    St Johnstone
    9/4
    Kilmarnock
    Evs
    15:00 Sat
  • 6/5
    Airdrieonians
    23/10
    Dunfermline Athletic
    15/8
    15:00 Sat
  • 2/5
    Ayr United
    3/1
    Arbroath
    6/1
    15:00 Sat
  • 6/4
    Queen's Park
    23/10
    Inverness C.T.
    6/4
    15:00 Sat
  • 5/4
    Raith Rovers
    9/4
    Partick Thistle
    15/8
    15:00 Sat
  • 10/11
    Alloa Athletic
    13/5
    Montrose
    11/5
    15:00 Sat
  • 7/4
    Annan Athletic
    13/5
    Cove Rangers
    11/10
    15:00 Sat
  • 6/5
    Kelty Hearts
    12/5
    Stirling Albion
    7/4
    15:00 Sat
  • 1/9
    Queen of the South
    13/2
    Edinburgh City
    11/1
    15:00 Sat
  • 4/5
    Dumbarton
    13/5
    Clyde
    13/5
    15:00 Sat
  • Evs
    East Fife
    9/4
    Bonnyrigg Rose
    23/10
    15:00 Sat
  • 5/6
    Peterhead
    21/10
    Forfar Athletic
    3/1
    15:00 Sat
  • 8/11
    Spartans
    12/5
    Stranraer
    16/5
    15:00 Sat
  • 8/11
    Stenhousemuir
    5/2
    Elgin City
    3/1
    15:00 Sat
  • 4/6
    Carrick Rangers
    11/4
    Ballymena United
    16/5
    15:00 Sat
  • 9/4
    Coleraine
    12/5
    Glentoran
    Evs
    15:00 Sat
  • 6/4
    Loughgall
    23/10
    Glenavon
    6/4
    15:00 Sat
  • 7/2
    Newry City
    3/1
    Dungannon Swifts
    4/7
    15:00 Sat
  • 15/8
    AFC Fylde
    13/5
    Southend
    11/10
    15:00 Sat
  • 10/11
    Bromley
    5/2
    Solihull Moors
    12/5
    15:00 Sat
  • 5/4
    Ebbsfleet United
    13/5
    Altrincham
    13/8
    15:00 Sat
  • 7/4
    Halifax
    5/2
    Barnet
    6/5
    15:00 Sat
  • 7/4
    Hartlepool
    12/5
    Dag & Red.
    5/4
    15:00 Sat
  • 4/5
    Kidderminster
    13/5
    Eastleigh
    11/4
    15:00 Sat
  • 9/4
    Maidenhead
    5/2
    Gateshead
    19/20
    15:00 Sat
  • 4/1
    Oxford City
    16/5
    Oldham
    1/2
    15:00 Sat
  • 4/5
    Rochdale
    11/4
    Dorking
    13/5
    15:00 Sat
  • 11/5
    Wealdstone
    11/4
    Chesterfield
    10/11
    15:00 Sat
  • 6/4
    York City
    23/10
    Woking
    6/4
    15:00 Sat
  • 7/5
    AFC Bournemouth
    11/4
    Manchester United
    13/8
    17:30 Sat
  • 15/8
    Hamilton Academical
    12/5
    Falkirk
    11/10
    17:30 Sat
  • 4/6
    Larne
    3/1
    Cliftonville
    3/1
    17:30 Sat
  • 10/11
    Aldershot Town
    5/2
    Boreham Wood
    12/5
    17:30 Sat
  • 9/5
    Longford Town
    12/5
    Bray Wanderers
    6/5
    19:30 Sat
  • 10/1
    Ross County
    5/1
    Rangers
    2/9
    12:00 Sun
  • 8/11
    Tottenham Women
    13/5
    Leicester Women
    16/5
    12:00 Sun
  • 2/9
    Liverpool
    11/2
    Crystal Palace
    10/1
    14:00 Sun
  • 7/5
    West Ham United
    5/2
    Fulham
    7/4
    14:00 Sun
  • 12/5
    Man Utd Women
    13/5
    Chelsea Women
    10/11
    14:35 Sun
  • 1/4
    Arsenal
    5/1
    Aston Villa
    9/1
    16:30 Sun
  • 1/33
    Arsenal Women
    12/1
    Bristol City Women
    20/1
    18:45 Sun
  • 4/6
    Chelsea
    3/1
    Everton
    18/5
    20:00 Mon