Follow Us On Twitter Join Us On Facebook Follow Us On Instagram Watch our YouTube channel

Football Euro/Inter

Match Betting

  • Home   Draw   Away  
  • 5/1
    Pyunik
    11/4
    CFR Cluj
    1/2
    17:00 Tue
  • 1/5
    Malmö FF
    9/2
    Vikingur Reykjavik
    10/1
    18:00 Tue
  • 5/6
    Gzira
    23/10
    Atl. Escaldes
    11/4
    18:00 Tue
  • 5/2
    St Josephs
    5/2
    Larne
    17/20
    18:00 Tue
  • 2/5
    Halmstad
    16/5
    Jonkoping
    5/1
    18:00 Tue
  • 6/5
    Orgryte
    12/5
    Orebro
    7/4
    18:00 Tue
  • 1/6
    Ludogerets
    5/1
    Sutjeska
    12/1
    18:45 Tue
  • 7/4
    Ballkani
    21/10
    Zalgiris
    7/5
    19:00 Tue
  • 21/20
    Lech
    21/10
    Qarabag
    12/5
    19:00 Tue
  • 5/6
    TNS
    12/5
    Linfield
    11/4
    19:00 Tue
  • Evs
    Selfoss
    11/4
    Vestri
    15/8
    19:00 Tue
  • 4/6
    Thor Akureyri
    11/4
    Kv Reykjavik
    3/1
    19:00 Tue
  • 2/7
    Shamrock Rvrs
    4/1
    Hibernians
    7/1
    19:30 Tue
  • 4/9
    Shkupi
    3/1
    Lincoln
    5/1
    19:45 Tue
  • 12/5
    Afturelding
    12/5
    Kordrengir
    10/11
    20:15 Tue
  • 6/4
    Grotta
    12/5
    Fjolnir
    7/5
    20:15 Tue
  • 8/13
    Kopavogur
    3/1
    Grindavik
    3/1
    20:15 Tue
  • 9/2
    Throttur Vogar
    7/2
    Fylkir
    2/5
    20:15 Tue
  • 21/20
    Chapecoense
    15/8
    Londrina
    13/5
    23:00 Tue
  • 5/2
    Ituano
    15/8
    Cruzeiro
    11/10
    23:00 Tue
  • 2/7
    Atl. Mineiro
    4/1
    Emelec
    15/2
    23:15 Tue
  • 5/6
    Union Santa Fe
    21/10
    Nacional
    16/5
    23:15 Tue
  • 10/11
    Boca Juniors
    2/1
    Corinthians
    16/5
    23:59 Tue
  • 11/10
    Libertad
    21/10
    Atl. Paranaense
    12/5
    23:59 Tue
  • 8/13
    Internacional
    5/2
    Colo Colo
    4/1
    23:59 Tue
  • 11/10
    Operario
    15/8
    CRB
    5/2
    23:59 Tue
  • 5/4
    Grulla Morioka
    2/1
    Ryukyu
    2/1
    10:00 Wed
  • 2/1
    Jubilo Iwata
    15/8
    Avispa Fukuoka
    11/8
    11:00 Wed
  • 5/6
    Kashima
    12/5
    Cerezo Osaka
    11/4
    11:00 Wed
  • 7/5
    Kashiwa Reysol
    2/1
    Nagoya
    9/5
    11:00 Wed
  • 1/10
    Kawasaki
    1/10
    Sagan Tosu
    1/10
    11:00 Wed
  • 5/6
    Kobe
    12/5
    Shimizu
    11/4
    11:00 Wed
  • 21/20
    Shonan
    21/10
    Gamba Osaka
    12/5
    11:00 Wed
  • 11/10
    Tokyo
    12/5
    Sapporo
    2/1
    11:00 Wed
  • 5/4
    Yokohama M
    12/5
    Hiroshima
    7/4
    11:00 Wed
  • 10/11
    Albirex Niigata
    21/10
    JEF United Chiba
    11/4
    11:00 Wed
  • 19/20
    Fagiano Okayama
    2/1
    Omiya Ardija
    11/4
    11:00 Wed
  • 11/10
    Machida Zelvia
    2/1
    Mito Hollyhock
    23/10
    11:00 Wed
  • 11/5
    Renofa Yamaguchi
    21/10
    Oita
    11/10
    11:00 Wed
  • 11/8
    Roasso Kumamoto
    2/1
    Tokushima Vortis
    9/5
    11:00 Wed
  • 23/10
    Tochigi
    2/1
    Tokyo Verdy
    11/10
    11:00 Wed
  • 23/20
    V-Varen Nagasaki
    11/5
    Montedia Yamagata
    2/1
    11:00 Wed
  • 11/8
    Vegalta Sendai
    21/10
    Ventforet Kofu
    17/10
    11:00 Wed
  • 8/13
    Yokohama FC
    12/5
    Blaublitz Akita
    4/1
    11:00 Wed
  • Evs
    Zweigen Kanazawa
    21/10
    Thespakusatsu Gunma
    12/5
    11:00 Wed
  • 11/8
    Incheon
    11/5
    Suwon FC
    13/8
    11:00 Wed
  • 6/4
    Suwon
    11/5
    Daegu
    6/4
    11:00 Wed
  • 4/7
    Urawa
    11/4
    Kyoto Sanga
    4/1
    11:30 Wed
  • 3/4
    Zhejiang Professional
    12/5
    Dalian Pro
    3/1
    11:30 Wed
  • 9/4
    Seoul
    15/8
    Jeonbuk
    6/5
    11:30 Wed
  • 16/5
    Changchun Yatai
    13/5
    Shandong Taishan
    4/6
    12:30 Wed
  • 5/2
    Tobol
    12/5
    Ferencvaros
    10/11
    15:00 Wed
  • 5/6
    Inter Turku
    23/10
    Drita
    11/4
    16:00 Wed
  • 8/11
    Ekenas
    3/1
    Gnistan
    5/2
    16:30 Wed
  • 8/15
    Jaro
    3/1
    PEPO
    19/5
    16:30 Wed
  • 4/6
    KPV
    13/5
    JaPS
    16/5
    16:30 Wed
  • 4/9
    Mikkelin
    16/5
    PIF Pargas
    9/2
    16:30 Wed
  • Evs
    PK-35
    12/5
    SJK Akatemia
    21/10
    16:30 Wed
  • 1/12
    Bodo/Glimt
    7/1
    Klaksvik
    16/1
    17:00 Wed
  • 7/10
    HJK
    13/5
    RFS
    16/5
    17:00 Wed
  • 7/5
    Dudelange
    9/4
    Tirana
    13/8
    18:30 Wed
  • 11/5
    Zrinjski
    11/5
    Sheriff Tiraspol
    11/10
    19:00 Wed
  • 8/11
    Vikingur
    5/2
    Europa FC
    3/1
    19:00 Wed
  • 8/11
    Maribor
    23/10
    Soligorsk
    7/2
    19:15 Wed
  • 4/7
    Slovan Bratislava
    11/4
    Dinamo Batumi
    4/1
    19:30 Wed
  • 1/7
    England W
    11/2
    Austria W
    14/1
    20:00 Wed
  • 5/4
    Colon
    2/1
    Talleres Cordoba
    11/5
    23:15 Wed
  • 2/9
    Palmeiras
    9/2
    Cerro Porteno
    10/1
    23:15 Wed
  • 4/11
    Ceara
    3/1
    The Strongest
    7/1
    23:15 Wed
  • 4/11
    Flamengo
    10/3
    Tolima
    13/2
    23:59 Wed
  • 1/2
    River Plate
    14/5
    Velez Sarsfield
    5/1
    23:59 Wed
  • 7/10
    Melgar
    12/5
    Dep. Cali
    7/2
    23:59 Wed
  • 4/11
    Santos
    10/3
    Dep. Tachira
    6/1
    23:59 Wed
  • 1/20
    Norway W
    10/1
    N.Ireland W
    20/1
    20:00 Thu